Kancelaria Prawa Podatkowego

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga zastosowania w praktyce wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin życia. Trudno wymagać od przedsiębiorcy tak szerokiej wiedzy. Dlatego bardzo często zdarza się, że niektóre zadania są zlecane firmom zewnętrznym specjalizującym się w ściśle określonej branży.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w prowadzeniu  szeroko rozumianej dokumentacji księgowej, podatkowej, kadrowej, zusowskiej.

Korzyści płynące z nawiązania współpracy z naszą firmą możemy rozważać w dwóch płaszczyznach. W płaszczyźnie kosztowej oraz w płaszczyźnie przychodów. Szerzej tą problematykę przedstawiamy w dziale "Dlaczego Doradca".

Zakres swoich usług zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Każda firma ma swój początek. Dla takiej firmy, która jest na starcie swojego rozwoju mamy przygotowaną szeroką gamę usług.

Podajemy pomocną dłoń przedsiębiorcy, a od Klienta zależy jak z tego skorzysta.

Jakość naszych usług jest codziennie oceniana oraz doceniana przez naszych Klientów. Zostaliśmy też uhonorowani na Forum Jakości w Katowicach otrzymując „Znak Jakości”.

Nasza aktywność skupia się nie tylko na prowadzeniu działalności zarobkowej,ale również jesteśmy aktywni na forum społecznym jako członkowie  Stowarzyszenia Doradców Podatkowych w Katowicach, a także Krajowej Izby  Doradców Podatkowych.

Wspieramy też rozwój małej i średniej przedsiębiorczości, poprzez uczestniczenie w różnych programach aktywizacji działalności gospodarczej.