Kancelaria Prawa Podatkowego FACTOR

specjalizuje się w prowadzeniu szeroko rozumianej
dokumentacji księgowej, podatkowej, kadrowej, zusowskiej

Sprawdź! co możemy Ci zaoferować

menu:

O firmie

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga zastosowania w praktyce wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin życia. Trudno wymagać od przedsiębiorcy tak szerokiej wiedzy. Dlatego bardzo często zdarza się, że niektóre zadania są zlecane firmom zewnętrznym specjalizującym się w ściśle określonej branży.

Jesteśmy firmą, która specjalizuję się w prowadzeniu w szeroko rozumianej dokumentacji księgowej, podatkowej, kadrowej, zusowkiej. Przedmiot działaności

Korzyści płynące z nawiązania współpracy z naszą firmą możemy rozważać w dwóch płaszczyznach. W płaszczyźnie kosztowej oraz w płaszczyźnie przychodów. Szerzej tą problematykę przedstawiamy w dziale "Dlaczego Doradca".

Zakres swoich usług zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Każda firma miała swój początek. Dla takiej firmy, która jest na starcie swojego rozwoju mamy przygotowaną szeroką gamę usług.

Prowadzimy tej firmie dokumentację w pełnym zakresie bądź z czasem gdy firma w miarę wzrostu buduje swoje struktury wewnętrzne dział kadrowy, dział księgowy, pomagamy naszym Klientom zbudować taki dział zgodnie z potrzebami i wtedy zakres świadczonych usług ulega zmianie na nadzór merytoryczny nad tym działem.

Podajemy pomocną dłoń przedsiębiorcy, a od Klienta zależy jak z tego skorzysta.

Jakość naszych usług jest codziennie oceniana oraz doceniana przez naszych Klientów. Zostaliśmy też uhonorowani na Forum Jakości w Katowicach otrzymując Znak Jakości.

Nasza aktywność skupia się nie tylko na prowadzeniu działalność zarobkowej. Jesteśmy również aktywni na forum społecznym. Jesteśmy członkami stowarzyszenia przedsiębiorców, Stowarzyszenia Doradców Podatkowych w Katowicach, a także jesteśmy członkami Śląskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych.

Wspieramy też rozwój małej i średniej przedsiębiorczości, poprzez uczestniczenie w różnych programach aktywizacji działalności gospodarczej.

logo jsg  logo pkd  logo sdp

Rzetelna firma

rzetelna firma big

Szybki kontakt

Jastrzębie-Zdrój
tel. +48 32 473-38-23

Ruda Śląska
tel. +48 32 342-24-00